Choď na obsah Choď na menu
 


Majstrovstvá regiónu - STRED 12. kolo hralo sa 21.10.2012

23. 10. 2012

Góly: 69.min.Kminiak
Zostava: Pažout-Halát,Hanzlík A.(21.min.Pastier),Necpal,Ferenčík st.,Číž(58.min.Baranec),Barák,Hanzlík P.,Hanus,Zuberník(36.Šovčík,Kminiak)
Na zápas na Liptove sme nastúpili bez niekoľkých opôr,čo sa prejavilo na výsledku.Domáce mužstvo začalo zápas aktivnejšie a prvých desať minút sme sa nedostali pred ich bránu.Až 12.minúte sda umne vyhol ofsajdu Barákjeho prudká krížna strela však minula domácu bránu.V 16.min. po kombinačnej akcii otvorili skóre zápasu domáci 1:0.Po kope z rohu domáci hráč hlavou v 24.-min. zvýšil na 2:0. V daľšom priebehu sa nám zranili dve opory Hanzlíik A., a Zuberník,ktorí museli striedať tak zápas me dohrávali v veľmi oslabenej zostave.v 27.min Kminiak pekne uvolnil Pastiera,ale ten v dobrej príležitosti sa pošmykol a jeho slabú strelu domáci brankár chytil. V 43.min. po nedorozumení v našej obrane domáci zvýšili na poľčasových 3:0.
Do druhého poľčasu nastúpili znovu lepšie domáci a už v 48.min Pažout kryl prudkú strelu domácich.Krížnou strelou z ľavej strany
po úniku zvýšil domáci útočník na 4:0.Nám sa podarilo streliť gól v 69.min Kminiakom strelou po zemi k brankovej tyči znížil na 4:1.
V závere zápasu sme mali dve šance na upravenie výsledku ,ale najskôr strela Kminiaka skončila na brvne domácej brány a následne Hanzlíkovu prudkú strelumáci brankár reflexívne vyrazil.Domáce mužstvo zaslúžene zvíťazilo okrem gólov v našej sieti,vďaka svojej streleckej nemohúcnosti a dobrým zákrokom brankára mohli streliť i viac gólov.Pomohlo im k tomu i naše mužstvo slabou hrou,kde veľmi chýbali Kulik,Macejko a následne i zranení hráči,ktorí sa zranili v priebehu zápasu