Choď na obsah Choď na menu
 


Majstrovstvá regiónu- stred,6.kolo hralo sa 8.9.2012

9. 9. 2012

Góly: 90.min. Lupták
Zostava : Pažout,Čiliak,Necpal(84.Ferenčík st.),Hanzlík,Barák(35.Lupták),Hanus,Macejko(88.Šima),Kulik,Zuberník,Hanzlík P.,Kminiak

Prebiehali prvé sekundy zápasu,domáci zaútočili po svojej ľavej strane lopta sa dostala pred našu bránu,kde ju tečoval domáci útočník,ktorý otvoril skóre zápasu 1:0.Bol to zlomový moment zápasu,ktorý ovplyvnil jeho daľší priebeh.Domácim to dalo krídla a naších to prekvapilo tak,že sa z toho v daľších minútach ťažko preberali.V 5.min.nastrelili domáci žrď našej brány.Domácu bránu sme ohrozili nebezpečne v 20.min.,kedy sme zaútočili v trojici,Kulik ideálne prihral Hanusovi,ktorého strelu domáci brankár vyrayzil iba snámahou pre Kulika,jeho strelu však z brankovej čiari vykopol domáci obranca.O 2 minúty ukázal svoje kvality brankár Pažout,ktorý spod brvna našej brány vytisol strelu domáceho Dobrotu z 25m.Prišla 26.min,kde pri súboji o loptu v 16-ke,spadol domáci hráč a rozhodca n a prekvapenie našich hráčov odpískal pokutový kop,ktorý domáci hráč bezpečne premenil.Domáci nás definitívne poslali na kolená v35.min.,keď po kombinácii zvýšili na hrozivý poľčasový stav 3:0.Hra sa nám v prvom poľčase nedarila hráči boli nerôzny k čomu prispel svojimi nedobrými verdiktmi hlavný rozhodca zápasu.
Taký presný priebeh mal i druhý poľčas a nie rovnaký meter rozhodcu na zákroky domácih a našíchv hráčov.Už v 47.min. nás znovu zachránil svojim zákrokom pred gólom brankár Pažout.Tak isto sa vyznamenal v 55.min. kedy znovu skvele zasihol.Brankár domácich v 63.min. chytil hlavičku Hanzlíka A. po peknom centri Luptáka. Napokon sa nám podarilo skorigovať výsledok v 90.min,kedy samostatným sólom na domácu bránu stanovil konečný výsledok Lupták.