Choď na obsah Choď na menu
 


Majstrovstvá regiónu -STRED dohrávka 13.kola,hralo sa 3.11.2012

11. 11. 2012

Zostava: Pažout,Šima(67.Pastier),Macejko.,Necpal,Hanus,Barák,Kulik,Hanzlík P.(Ďurovič),Zuberník,Kminiak
V dohrávke 13.kola nastúpilo naše mužstvo proti mužstvu z Kysúc,ktoré o výsledku rozhodlo už v prvej štvrťhodine zápasu.Hostia vychádzali zo zabezpečenej obrany a po získaní lopty prechádzali do rýclych protiútokov ,kde naši hráči pri ich bránení urobili chyby,čo hostia v 7. a 15. min. potrestali gólmi v našej sieti.Postupne sa hra vyrovnávala a do šancí sa začali dostávať i naši hráči.
Za zmienku stoji 23.min.,kedy Kminiak v úniku po ataku obrancom hostí spadol,lopta sa následne lopta dostala ku Kulikovi,no jeho prudká strela trafila pred prázdnou bránou hráča hostí.O niekoľko minút neskôr Baranec v dobrej príležitosti dal loptu ponad brvno hostí.Pekný futbalový moment priniesol i volej Kminiaka po centri Zuberníka,ktorý však znovu šiel ponad brvno hostí.Hostia okrem strelených gólov mali tiež šance,pri ktorých nás však podržal brankár Pažout.

V druhom poľčase sme pokračovali v aktivite z konca prvého no bez efektIvneho zakončenia.Hostia nám pohrozili stelou z priameho kopu ,ktorá skončila na našej ľavej žrde.Našu snahu o zvrat v zápase ,defenitívne zastavili hostia v 74.min,kedy nám po rohovom kope hlavou strelili tretí gól.Svoj dobrý výkon hostia korunoval v 78.min.,kedy nám strelili štvrý gól a zaslúžene si domov odviezli tribody po dobrom výkone.
Našim hráčom treba poďakovať za výkony v jesennej časti,kde hlavne v zápasoch v ´úvode súťaže predviedli sympatické výkony ako
nováčik,no v ďaľších zápasoch sa začala prejavovať neskúsennosť niektorých hráčov v tejto súťaži ,čo sa prejavilo i na n iektorých výsledkoch.Treba sa dobre pripraviť na jarnú časť počas zimnej pripravy,aby sa mužstvu podarilo najvyššiu regionálnu súťaž i pre budúcu sezónu zachrániť.