Choď na obsah Choď na menu
 


majstrovstvá regiónu stred- dohrávka ll.kola

30. 9. 2012

Góly: 49.,84.min. Kulik,78.min.Macejko
Zostava: Pažout(46.Kraják),Halát,Necpal,Macejko,Hanus,Barák N.(64.min.Šovčík),Kulik,Hanzlík P.,Zuberník,Lupták,Kminiak
V dohrávke II.kola videli diváci desať gólov.Prispeli k tomu hlavne naší hráči svojími chybami,ktoré domáci hráči trestali.Ako to býva v poslednom čase zvykom pri naších zápasoch,inkasovali sme už v úvode zápasu po rýchlej akcii domácich 1:0.V 27.min Hanzlík P. priťukol Kminiakovi,no ten z vnútra 16 - ky prestrelil.O zápase sa rozhodlo v priebehu 12.minút v závere poľčasu.,kedy nám domáce mužstvo strelilo tri góly.Najskôr v 32.minúte preloboval domáci hráč nášho brankára a bolo 2:0.Peknou kombinačnou akciou rozlept...

ali
domáci v 36.min. našu obranu a zvýšili na 3:0.V preposlednej minúte stratili naší hráči loptu v strede ihriska nasledovalo sólo domáceho hráča na našu bránku,ktoréskončilo góĺom a zahanbujúcim poľčasovým stavom 4:0.
Úvod do druhého poľčasu nám vyšieľ,keď Kulik v 49.min.znížil na 4:1,ale domáci odpovedali už v 53.min,keď zvýšilina 5:1.My sme mohli znížiť stav zápasu v 61.min no nedokázali sme z pár metrov prekonať domáceho brankára za čo nás domáci znovu potrestali a z rýchleho protiútoku zvýšili na 6:1.Pekná strela Macejku v 78. min. z 20 m skončila v domácej sieti.V 84. min kopal trestný kop z rohu 16-ky,Kulik a technickou strelou oklamal domáceho brankára 6:3.Domáci však znovu kontrovali v 86.min,ke´d znovu po našej chybe stanovili konečný výsledok na hokéjových 7:3.