Choď na obsah Choď na menu
 


predohrávka 15. kola Majstrovstvá regiónu STRED dospelí

13. 9. 2012

Zostava: Pažout - Čiliak,Hanzlík A.(84.Šima),Necpal,Hanus,Barák,Macejko,Kulik(68.Lupták),Zuberník,Hanzlík P.,Kminiak
Vylúčený: Kminiak
Diváci: 150
...

Vpredohrávke 15.kola stratilo naše mužstvo prvé body na domácej tráve.Postaralo sa o to mužstvo,ktoré do tohto zápasu inkasovalo iba 3 góly. O ich skalopevnej obrane sa presvedčilo i naše mužstvo,cez ktorú sa iba ťažko presadzovali.Hostia nepúštali našich hráčov k svojej bráne o čom svedčí to ,že v prvej polovici zápasu sme bránu súpera ani neohrozili.Hostia sa dostali do vedenia už
v 5.minúte,keď ich veľmi dobrý hráč Máč vyzvŕtal na pravej strane našu obranu,ideálne prihral pred bránu a nabiehajúci hosťujúci hráč otvoril skóre zápasu 0:1.Naš´hráči sa snažili o vyrovnanie no ich snaha končila na hranici 16-ky.Naopak to bol znovu hráč hostí Máč, ktorý v 36.min. krížnou strelou strelil druhý gól hostí.
V II.poľčase hostia kontorlovali vývoj zápasu a hoci sa naší hráči snažili urobiť niečo s výsledkom do gólovej šanci sa dostali iba pri peknej hlavičke Macejku,ktorý bol pri nej faulovaný no píštalka hlavného rozhodcu zostala nemá. V závere zápasu sa výsledok a niektoré signalizácie postraného rozhodcu postarali o nerôzitu u našich hráčov,na čo doplatil Kminiak,ktorý po druhej žltej uvidel červenú kartu.