Choď na obsah Choď na menu

Bacúch - Banská Štiavnica 8:1 (3:0)

9. 4. 2012

Góly: 9´Michal Martinec - 1:0, 22´Andrej Skaloš - 2:0, 36´Milan Jankov - 3:0, 63´Erik Turňa - 4:0, 72´Erich Čík - 4:1, 75´Jozef Nikel - 5:1, 81´Milan Jankov - 6:1, 85´Milan Jankov - 7:1, 90´Andrej Skaloš z 11m - 8:1

Na jar zatiaľ 100%-ný Bacúch chcel vyhrať aj s mužstvom z dna tabuľky - Banskou Štiavnicou.. Prvú vážnu šancu mali hostia, ale domáci brankár Čiliak ju zneškodnil. Potom sa k slovu dostali domáci a po tečovanom centri sa z voleja presadil Martinec - 1:0. Domáci neprestávali útočiť a po Skalošovej peknej strele spoza šestnástky lovil hosťujúci brankár zo siete už druhýkrát. Polčas sa skončil výsledkom 3:0, keďže sa po Martincovom vysunutí presadil Jankov. V druhom polčase sa premiérového gólu dočkal aj Turňa a domácich nezabrzdilo ani zníženie hosťujúceho kapitána Číka na 4:1. Po peknom centri zvyšoval na 5:1 striedajúci Nikel, na 6:1 upravil Jankov. V 85.min skončil Skalošov pokus len na brvne, ale dobre postavený Jankov z dorážky skompletizoval svoj hattrick. V závere ešte skóre zápasu prikrášlil svojim druhým gólom v zápase kapitán Skaloš premenenou penaltou.