vyhodnotenie jesennej časti ročníka 2011/2012
12. 3. 2012
Celková tabuľka
1.
|
MFK SPARTAK Hriňová
|
13
|
10
|
1
|
2
|
27:10
|
31
|
2.
|
FK 34 Brusno
|
13
|
9
|
1
|
3
|
35:20
|
28
|
3.
|
FK Mesta Tornaľa
|
13
|
7
|
2
|
4
|
26:10
|
23
|
4.
|
FK 09 Bacúch
|
13
|
6
|
3
|
4
|
30:19
|
21 - N
|
5.
|
Slovan Kúpele Sliač
|
13
|
7
|
0
|
6
|
18:20
|
21
|
6.
|
FC Slovan Divín
|
13
|
5
|
4
|
4
|
21:23
|
19 - N
|
7.
|
PS Hliník nad Hronom
|
13
|
5
|
2
|
6
|
22:28
|
17
|
8.
|
MFK Žarnovica
|
13
|
5
|
2
|
6
|
11:18
|
17
|
9.
|
FK Jesenské
|
13
|
5
|
1
|
7
|
31:30
|
16
|
10.
|
MFK Strojár Krupina
|
13
|
4
|
3
|
6
|
13:15
|
15
|
11.
|
Sitno Banská Štiavnica
|
13
|
4
|
2
|
7
|
19:34
|
14
|
12.
|
OŠK Hodruša-Hámre
|
13
|
4
|
1
|
8
|
23:30
|
13
|
13.
|
FK Šalková
|
13
|
3
|
3
|
7
|
17:24
|
12
|
14.
|
Baník Kalinovo
|
13
|
3
|
3
|
7
|
17:29
|
12
|
Značky za tímami znamenajú: M - majster, N - nováčik, Z - tím, ktorý zostúpil z vyššej súťaže
Tabuľka doma
1.
|
FK 34 Brusno
|
6
|
6
|
0
|
0
|
20:4
|
18
|
2.
|
MFK SPARTAK Hriňová
|
6
|
5
|
0
|
1
|
15:3
|
15
|
3.
|
OŠK Hodruša-Hámre
|
7
|
4
|
1
|
2
|
16:7
|
13
|
4.
|
PS Hliník nad Hronom
|
6
|
4
|
1
|
1
|
16:7
|
13
|
5.
|
FK Mesta Tornaľa
|
6
|
4
|
0
|
2
|
15:5
|
12
|
6.
|
FK 09 Bacúch
|
6
|
3
|
3
|
0
|
13:5
|
12
|
7.
|
FK Jesenské
|
7
|
4
|
0
|
3
|
23:17
|
12
|
8.
|
Sitno Banská Štiavnica
|
7
|
4
|
0
|
3
|
14:13
|
12
|
9.
|
Slovan Kúpele Sliač
|
7
|
4
|
0
|
3
|
12:11
|
12
|
10.
|
MFK Strojár Krupina
|
7
|
3
|
2
|
2
|
8:4
|
11
|
11.
|
Baník Kalinovo
|
6
|
3
|
1
|
2
|
9:10
|
10
|
12.
|
FC Slovan Divín
|
7
|
2
|
4
|
1
|
16:18
|
10
|
13.
|
FK Šalková
|
6
|
2
|
1
|
3
|
8:7
|
7
|
14.
|
MFK Žarnovica
|
7
|
2
|
1
|
4
|
4:10
|
7
|
Tabuľka vonku
1.
|
MFK SPARTAK Hriňová
|
7
|
5
|
1
|
1
|
12:7
|
16
|
2.
|
FK Mesta Tornaľa
|
7
|
3
|
2
|
2
|
11:5
|
11
|
3.
|
FK 34 Brusno
|
7
|
3
|
1
|
3
|
15:16
|
10
|
4.
|
MFK Žarnovica
|
6
|
3
|
1
|
2
|
7:8
|
10
|
5.
|
FK 09 Bacúch
|
7
|
3
|
0
|
4
|
17:14
|
9
|
6.
|
FC Slovan Divín
|
6
|
3
|
0
|
3
|
5:5
|
9
|
7.
|
Slovan Kúpele Sliač
|
6
|
3
|
0
|
3
|
6:9
|
9
|
8.
|
FK Šalková
|
7
|
1
|
2
|
4
|
9:17
|
5
|
9.
|
FK Jesenské
|
6
|
1
|
1
|
4
|
8:13
|
4
|
10.
|
MFK Strojár Krupina
|
6
|
1
|
1
|
4
|
5:11
|
4
|
11.
|
PS Hliník nad Hronom
|
7
|
1
|
1
|
5
|
6:21
|
4
|
12.
|
Baník Kalinovo
|
7
|
0
|
2
|
5
|
8:19
|
2
|
13.
|
Sitno Banská Štiavnica
|
6
|
0
|
2
|
4
|
5:21
|
2
|
14.
|
OŠK Hodruša-Hámre
|
6
|
0
|
0
|
6
|
7:23
|
0
|
Najlepší útok jesene:
1. Brusno - 35 - 2,69 gólov na zápas
2. Jesenské - 31 - 2,38 gólov na zápas
3. Bacúch - 30 - 2,30 gólov na zápas
Najhorší útok jesene:
1. Žarnovica - 11 - 0,84 gólov na zápas
2. Krupina - 13 - 1 gól na zápas
3. Šalková a Kalinovo - 17 - 1,30 gólov na zápas
Najlepšia obrana jesene:
1. Hriňová a Tornaľa - 10 - 0,76 gólov na zápas
2. Krupina - 15 - 1,15 gólov na zápas
3. Žarnovica - 18 - 1,38 gólov na zápas
Najhoršia obrana jesene:
1. Banská Štiavnica - 34 - 2,61 gólov na zápas
2. Jesenské a Hodruša-Hámre - 30 - 2,30 gólov na zápas
3. Kalinovo - 29 - 2,23 gólov na zápas
Najviac výhier: Hriňová - 10
Najviac remíz: Divín - 4
Najviac prehier: Hodruša-Hámre - 8
Prekvapenie jesene: Hriňová
Sklamanie jesene: Krupina
Nováčik jesene: Bacúch
Celkový počet gólov v súťaži na jeseň: 310 gólov (o 77 gólov menej ako na jeseň 2010) - 3,40 gólov na zápas
Najviac gólov v zápase: 11, 1.kolo: Jesenské - Brusno 5:6
Tabuľka strelcov po jesennej časti 2011/2012:
1. Tomáš Šagát - Brusno - 17
2. Jakub Chriašteľ - Hriňová - 12
3. Michal Ukrop - Hliník nad Hronom - 9 Kompletnú tabuľku strelcov po jeseni nájdete TU
4. Jakub Gajdoš - Sliač - 8
. Martin Pinter - Jesenské - 8
5. Samuel Knižka - Brusno - 7
. Tomáš Tóth - Hodruša-Hámre - 7
. Juraj Auxt - Bacúch - 7
. Kristián Kókai - Jesenské - 7
. Michal Martinec - Bacúch - 7
Tabuľka čistých kont brankárov po jesennej časti 2011/2012:
1. Peter Chriašteľ - Hriňová - 8
2. Adam Válint - Tornaľa - 5
3. Matúš Hlinka - Brusno - 4
. Róbert Želiezka - Krupina - 4
Najlepší strelci tímov:
Hriňová - Jakub Chriašteľ - 12
Brusno - Tomáš Šagát - 17
Tornaľa - Norbert Švajko a Attila Jankóšik - 6
Bacúch - Juraj Auxt a Michal Martinec - 7
Sliač - Jakub Gajdoš - 8
Divín - Vladimír Havrla - 5
Hliník nad Hronom - Michal Ukrop - 9
Žarnovica - Samuel Truska - 4
Jesenské - Martin Pinter - 8
Krupina - Vladimír Slosiarik a Marek Valica - 3
Banská Štiavnica - Marek Pastier - 6
Hodruša-Hámre - Tomáš Tóth - 7
Šalková - Jozef Mesík - 5
Kalinovo - Marián Jackuliak - 4